Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 rozměr na přáníKašírovaná bazénová plachta - krycí LDPE tkané plachty slouží k zakrytí bazénu proti nečistotám. Díky použití kvalitního tuzemského materiálu o hmotnosti 180g/m2 je plachta velmi odolná a doporučujeme ji i k použití zakrytí v zimním období. Plachty jsou celosvařované se zesílenými okraji a kovovými oky po obvodu. V balení je pletená šňůra k upevnění plachty. Plachty mají několikaletou životnost. Krycí plachty jsou kompletně vyrobeny v České republice.


Toto zboží můžete objednat V Našem E-SHOPU

Tuto plachtu si můžete objednat také z materiálu o hmostnosti 180g/m2 a 250g/m2 V Našem E-SHOPU

Před objednávkou si změřte rozměr plachty a spočítejte si m2. Při zadáná m2 do objednávky zjistíte cenu vámi požadovaného rozměru. Do poznámky na konci objednávky posléze vyplňte rozměr plachty.


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Plachta kašírovaná - bazénová, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Kašírovaná bazénová plachta s UV stabilizací (140g/m2).Obchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Následuje přehled některých druhů fólií, které v našem sortimentu najdete:
Fólie pro bazény: Bazénová fólie solární - solární plachta, Svařování bublinkové fólie, Bazénová fólie zakrývací - kašírovaná

Fólie pro jezírka:Jezírková fólie - zahradní jezírka

Fólie zakrývací:Fólie kašírované, Fóliovníkové fólie


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu