Jezírková fólie - zahradní jezírka


Fólie pro jezírka zahrad

Fólie pro jezírka zahrad

Použití jezírkové fólie:
Fólie je určena především k vykládání zahradních jezírek, určených k pěstování vodních rostlin, kde brání ztrátám vody průsakem.

Jezírková fólie je vhodná k izolaci rybníků, požárních nádrží, drobných vodních rezervuárů, zavlažovacích nádrží apod.
Fólie má výbornou průtažnost, je přizpůsobivá členitosti podkladu a odolná proti prorůstání kořínků rostlin.

Přednosti a výhody jezírkové fólie:
- Výborná elesticita a průtažnost
- Přizpůsobivost členitosti podkladu
- Vynikající odolnost proti perforaci
- Odolnost proti prorůstání kořenů rostlin
- Jednoduchá aplikace
- Zdravotní a ekologická nazávadnost
- Funkční spolehlivost a vysoká životnost

Fólie se pro jezírka vkládá ve formě svařených plachet potřebných rozměrů do vyhloubené jámy velikosti požadované vodní plochy.

Fólie je svařována horkým vzduchem. Před ukládáním fólie do výkopu se musí odstranit ostré předměty a kořeny a na dno jezírka se položí netkaná textilie jako ochrana proti průrazu.

Po položení jezírkové fólie se okraje upevní přitížením betonovými deskami, nebo jiným vhodným způsobem. Po vyložení jezírka fólií je možno přistoupit k výsadbě rostlin.

Technické řešení pokládky jezírkové fólie - ZDE


Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Jezírková fólie je vhodná pro zahradní jezírka, pro pokládku jezírkové fólieObchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Charakteristika - jezírková fólie: Na výrobu zahradních jezírek používáme fólii vyráběnou firmou FATRA. Tato jezírková fólie je homogenní fólie z PVC-P vyráběná válcováním a laminací v síle 0,5mm, 1,0 mm a 1,5mm. Vyznačuje se vysokou odolností a životností.

Bazénové fólie v naší nabídce: Bazénová fólie solární - solární plachta, Svařování bublinkové fólie, Bazénová fólie zakrývací - kašírovaná


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu