Dílenské závěsy a zástěnyVyrábíme dílenské závěsy a předěly dle rozměrů zadaných zákazníkem. Na výrobu používáme širokou škálu materiálů nejvyšší kvality.

Závěsné systémy jsou vytvořeny jako stavebnice a proto je možné vytvořit závěsy jakékoliv délky a výšky.

- Závěsné systémy pro lehké plachty jsou tvořeny závěsy buď s pevným nebo rozebíratelným okem, které se pomocí nýtů přichytí na plachtu. Závěsy je pak možno navléknout na tyč či lanko.
- Závěsné systémy pro těžké plachty jsou konstruovány jako stavebnice. Je tvořena držáky k uchycení na strop nebo stěnu. Držáky prochází kolejnice vytvořena z C-profilu. Do kolejnice se vkládá ložiskový jezdec na který se pomocí karabinek věší plachta.

Fólie používané na výrobu závěsů:
PVC plachty: Je to materiál vzniklý ve velké většině poplastováním textilie v různých pevnostech vrstvou PVC v široké škále barevných odstínů..

- PVC fólie o hmotnosti 550g/m2 - odlehčená nelakovaná fólie. Možnost verze transparent

- PVC fólie o hmotnosti 630g/m2 - lakovaná fólie. Možnost nehořlavé úpravy. Mnohaletá životnost, vysoká kvalita

- PVC fólie o hmotnosti 900g/m2 - nejodolnější lakovaná fólie. Možnost nehořlavé úpravy. Mnohaletá životnost, nejvyšší kvalita

- PVC fólie CRYSTAL síly 0,5 mm - čirá naprosto průhledná fólie s vysokou životností a vysokou kvalitou. Vyrábí se z měkčeného transparentního PVC.


Kašírované LDPE fólie: Vyznačují se několikaletou životností, výbornou odolností proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

- LDPE fólie o hmotnosti 250g/m2 - nejsilnější a nejkvalitnější varianta LDPE fólie. Nejpoužívanější barevné varianty jsou stříbrná, modrá, zelená, bílá.


Termoizolační textile: snížená hořlavost

- Termoizolační textilie o hmostnosti 430g/m2 - složení: bavlna 50% /juta 50%. Barva - khaki. Vyznačuje se sníženou hořlavostí.Není impregnována proti vlhkosti. Tento materiál se používá pro výrobu závěsů do svářečských dílen, kotelen a na výrobu tepelně izolačních závěsů

Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Zahradní fólie Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Dílenské závěsy a zástěny, zakrytí pergolObchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Nejprodávanější fólie a plachty: Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu