Fóliovníkové fólie


Fóliovníkové fólie od výrobce.

Fóliovníkové fólie od výrobce.

Kašírovaná fólie má vysokou odolnost především proti mechanickým a povětrnostním vlivům. Vzhledem ke svému složení lze fólii běžně používat v teplotním rozmezí od -50°C do +70°C. Při použití na fólníkové plachty je její trvanlivost pět i více let.
Použití folníkové fólie:
Oba typy fólie jsou určeny především k potahování fólníkových konstrukcí. Fólie je dále vhodná k zakrývání přístřešků, na balení technických materiálů a výrobu universálních víceletých zakrývacích plachet.

Výhody fólie:
- Odolnost proti mechanickému poškození
- Odolnost proti teplotním výkyvům
- Vynikající odolnost proti perforaci
- Jednoduchá aplikace
- Zdravotní a ekologická nezávadnost
- Funkční spolehlivost a vysoká životnost

Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Kvalitní fólie pro fóliovníky zahrad. Fóliovníková fólie levněji u nás.Obchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Zásady použití fólie:
Způsob použití fólie musí být v souladu s fyzikálními a chemickými vlastnostmi fólie. Fólie musí být natáhnutá pouze na staticky pevné konstrukci, musí být dobře upevněná a dostatečně napnutá, aby pevně dosedala na konstrukci. Všechny části konstrukce, které přicházejí do přímého kontaktu s fólií musí být opatřeny vhodnou ochranou.
Jako způsob ochrany konstrukce, která není vyrobena z plastových trubek doporučujeme bandáž konstrukce PE fólí.
Technické údaje kašírované fólie:
Použití fólie:
- univerzální zakrývací plachty
- pro přístřešky a fólníky
- zakrývací bazénové plachty

Fólie chrání před:
- povětrnostními vlivy
- mechanickým poškozením


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu