Fólie kašírované


Folníková kašírovaná fólie

Folníková kašírovaná fólie

Kašírované fólie používáme k výrobě vysoce kvalitních zakrývacích plachet. Tato fólie se vyznačuje několikaletou životností, výbornou odolností proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

Kašírované fólie jsou nepromokavé a mrazuodolné. Dodáváme v několika silách a barevných variantách.

Použití kašírované fólie je vhodné i pro vysoce kvalitní a odolné zakrytí přístřešků, folníků a a lze je využít i jako autoplachty.

Technické údaje a použití:
- univerzální zakrývací plachty
- přístřešky a fólníky
- zakrývací bazénové plachty
- možnost použití i jako autoplachty


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Plachta kašírovaná - bazénová, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Fólie kašírovaná má velmi dlouhou životnost. Pro fólii jsou použity velmi kvalitní materiály.Obchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Fólie chrání:
- před povětrnostními vlivy
- před mechanickým poškozením


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu