Bazénová fólie solární - solární plachta


Bazénová fólie solární

Bazénová fólie solární

Solární bazénové fólie - letní použití:
Jedná se o speciální LDPE bublinkové fólie v síle 0,18 a 0,36mm. Jejich hlavní výhodou je schopnost ohřívání vody při slunečním záření a následné zabránění úbytku tepla z bazénu v noci.
Další výhodou je i vlastnost klasické zakrývací plachty, která zabraňuje vniku mechanických nečistot do bazénu a tmavou barvou i omezení tvorby zelených řas v bazénu, čímž se prodlužuje životnost kvality vody.

Další varianty:
Solární bublinková fólie v černé barvě. Tato fólie se vyznačuje maximální možnou účinností při ohřevu vody v bazénu při slunečním svitu a zároveň zamezením vstupu světla do bazénu eliminuje tvorbu zelených řas.
Tuto solární fólii dodáváme v dvojím provedení a to v síle 360mic a 200mic. Plachty dodáváme v rozměrech dle přání a požadavků zákazníka. Plachty se svařují na požadovaný rozměr technoligií horkovzdušného svařování ze základní šíře role 1600mm. Velikost bublinek je u obou variant 14mm. Fólie obsahuje UV stabilizaci, která zabraňuje fotodegradaci materiálu vlivem působení UV spektra slunečního záření.

Novinka
Solární bublinková fólie transparentní. Tuto fólii dodáváme v síle 360mic. Plachty se svařují na požadovaný rozměr technoligií horkovzdušného svařování ze základní šíře role 1600mm. Velikost bublinek je 14mm. Fólie obsahuje UV stabilizaci, která zabraňuje fotodegradaci materiálu vlivem působení UV spektra slunečního záření.

Solární bublinková fólie síla 500mic. Plachty se svařují na požadovaný rozměr technoligií horkovzdušného svařování ze základní šíře role 2000mm. Velikost bublinek je 9mm. Fólie obsahuje UV stabilizaci, která zabraňuje fotodegradaci materiálu vlivem působení UV spektra slunečního záření.Barva černo-modrá

Realizace:
Fólie se dodává jako hotový tvar plachty zhotovený dle nákresu. Hotová plachta se vkládá bublinkovou stranou na hladinu bazénu, kde se nechá buďto volně plavat na hladině nebo je možno uchytit ji podél okraje bazénu.

Ochrana fólie:
Jelikož je fólie velmi namáhána vlivem prostředí (sluneční záření, chemické přísady ve vodě), doporučujeme dodržovat při použití tyto zásady:
- při sejmutí plachty v době provozu bazénu nevystavujte plachtu přímému slunečnímu záření, položte ji do stínu.
- nenechávejte fólii na hladině při poklesu venkovní teploty pod +5 °C. Na zimní období plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladněte v prostorách kde teplota neklesá pod 0 °C.

Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Solární plachta slouží k zakrývání bazénů, fólie má vysokou odolnost a životnost.Obchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Realizace:
Plachty jsou vyráběny svařováním (včetně oválů a kruhů) dle nákresu

Další druhy v sekci "Bazénové fólie": Svařování bublinkové fólie, Bazénová fólie zakrývací - kašírovaná


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu