Krycí plachty - PVC fólie s PES výztužnou mřížkouJe to materiál vzniklý ve velké většině poplastováním textilie v různých pevnostech vrstvou PVC v široké škále barevných odstínů. Tyto výrobky mají široký záběr použití.
Slouží k výrobě autoplachet, různých typů krycích plachet např. na vagony, bazény. Setkáte se s nimi ve sportu, kde slouží k výrobě nejenom různých typů hal, ale i žíněnek, tatami a skokanských matrací. Používají se i k výrobě nafukovacích reklam a skákadel pro děti. Najdete je rovněž na výrobcích pro volný čas, jako jsou stany a různé typy markýz.
V neposlední řadě jsou velmi využívány při výrobě reklam a reklamních bilboardů.


- PVC fólie o hmotnosti 550g/m2 - odlehčená nelakovaná fólie. Používá se k výrobě krycích plachet na kontejnery, vagony atd.

- PVC fólie o hmotnosti 630g/m2 - lakovaná fólie. Používá se k výrobě autoplachet, reklamních plachet. Možnost potisku. V nehořlavé úpravě je ideální pro výrobu plachet na zakrytí hal. Mnohaletá životnost, vysoká kvalita

- PVC fólie o hmotnosti 900g/m2 - nejodolnější lakovaná fólie. Používá se k výrobě autoplachet a v nehořlavé úpravě k zakrytí hal atd. Mnohaletá životnost, nejvyšší kvalita

- PVC fólie CRYSTAL síly 0,2 mm - čirá naprosto průhledná fólie s vysokou životností a vysokou kvalitou. Vyrábí se z měkčeného transparentního PVC. Používá se k výrobě předělovacích stěn do výrobních hal, na pergoly nebo zahrádky.

- PVC fólie CRYSTAL síly 0,5 mm - silnější varianta čiré naprosto průhledné fólie s vysokou životností a vysokou kvalitou. Vyrábí se z měkčeného transparentního PVC. Používá se k výrobě předělovacích stěn do výrobních hal, na pergoly nebo zahrádky.


Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Zahradní fólie Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Krycí plachty a fólie vyraběné na zakázkuObchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Používejte kašírované fólie a speciální plachty, budete překvapeni jejími vlastnostmi a životností.

Použití fólie:
- univerzální zakrývací plachty
- přístřešky a fólníky
- zakrývací bazénové plachty
- reklamní plachty

Fólie chrání před:
- povětrnostními vlivy
- mechanickým poškozením


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu