Zakrývací plachty - kašírované LDPE fólie


Speciální fólie a plachty

Speciální fólie a plachty

Kašírované fólie používáme k výrobě vysoce kvalitních zakrývacích plachet. Vyznačují se několikaletou životností, výbornou odolností proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

Kašírované fólie pro speciální použití jsou nepromokavé a mrazuodolné. Plachty a fólie dodáváme v několika silách a barevných variantách.


Specifikace:
Vyztužené polyetylenové fólie jsou plošné textilie vyrobené z PE-HD pásků a povrstvené PE-LD fólií. Oproti jednoduchým, běžným fóliím se vyznačují podstatně vyššími mechanickými pevnostmi, které zajišťuje výztužná mřížka. Jednotlivé druhy se od sebe navzájem odlišují dostavou, vazbou, barevným provedením, aditivací, vzhledem, hmotností a šíří. Tyto výrobky mají prakticky nulovou navlhavost, vyznačují se dobrými elektroisolačními a dielektrickými vlastnostmi. Vzhledem ke složení je lze běžně používat v teplotním rozmezí od -50°C do +70°C. Vzdálenost od zdroje tepla musí být vždy nejméně 1 m.
Vyztužená polyetylenová fólie je materiál se stupněm hořlavosti C3 dle ČSN 73 0862, tzn. je klasifikována jako materiál lehce hořlavý. Hořlavost lze snížit speciální aditivací na C2, popř. C1. Doporučené hasící prostředky jsou vodní mlha se smáčedly, těžká-střední-lehká pěna, prášek.
Při výrobě se kromě polyethylenu používají aditiva nezbytná pro předpokládanou aplikaci. Tyto fólie se používají k různým technickým účelům, lze je rozdělit podle způsobu použití na:
- UV-stabilizátory - zemědělské fólie
- barevné koncentráty - technické a konfekční fólie
- retardéry hoření - stavební fólie atd.

Všechny vyztužené PE fólie mají výbornou chemickou odolnost při normální i zvýšené teplotě, nesmí však přijít do styku s chemikáliemi agresivními pro polyetylen (např. nafta, benzin, toluen, mazací oleje, barvy a laky, kyselina sírová a dusičná, halogeny, chlorované uhlovodíky). Z praxe je známo, že funkčnost použitých UV stabilizátorů je porušena při kontaktu s kyselými hnojivy, pesticidy, insekticidy apod. Při dodržení normálních podmínek, tedy bez kontaktu s chemikáliemi je minimální životnost zemědělské vyztužené PE fólie 5let. Výrobky získaly certifikát od ITC Zlín - jsou zdravotně nezávadné a mohou se používat pro styk s potravinami.


- fólie o hmotnosti 140g/m2 - kvalitní fólie se používá především na výrobu fóliovníkových plachet, zakrývání nadzemních bazénů, kvalitních krycích plachet atd. Životnost fólie je minimálně 5 let. Nejpoužívanější barevné varianty jsou čirá, černá, modrá, zelená.

- fólie o hmotnosti 180g/m2 - silnější varianta fólie. Používá se především k zakrývání nadzemních bazénů, k výrobě kvalitních krycích plachet atd. Její dobrá odolnost včetně odolnosti proti mrazu a stále zachovalá nízká hmotnost umožňuje využívat těchto plachet v letním i zimním období

- fólie o hmotnosti 250g/m2 - nejsilnější a nejkvalitnější varianta fólie. Používá se především k zakrývání nadzemních bazénů, k výrobě kvalitních krycích plachet atd. Jsou velmi odolné, jejich větší hmotnost však již neumožňuje pohodlné každodenní zakrývání bazénů v letním období. Nejpoužívanější barevné varianty jsou stříbrná, modrá, zelená, bílá.


Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Fólie a zakrývací plachty, které přežijí jiné typy fólií. Levně, přímo od výrobce.Obchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Používejte kašírované fólie a speciální plachty, budete překvapeni jejími vlastnostmi a životností.

Použití fólie:
- univerzální zakrývací plachty
- přístřešky a fólníky
- zakrývací bazénové plachty
- reklamní plachty

Fólie chrání před:
- povětrnostními vlivy
- mechanickým poškozením


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu