Krycí plachty - PVC fólie s PES výztužnou mřížkouJe to materiál vzniklý ve velké většině poplastováním textilie v různých pevnostech vrstvou PVC v široké škále barevných odstínů. Tyto výrobky mají široký záběr použití.
Slouží k výrobě autoplachet, různých typů krycích plachet např. na vagony, bazény. Setkáte se s nimi ve sportu, kde slouží k výrobě nejenom různých typů hal, ale i žíněnek, tatami a skokanských matrací. Používají se i k výrobě nafukovacích reklam a skákadel pro děti. Najdete je rovněž na výrobcích pro volný čas, jako jsou stany a různé typy markýz.
V neposlední řadě jsou velmi využívány při výrobě reklam a reklamních bilboardů.


- PVC fólie o hmotnosti 550g/m2 - odlehčená nelakovaná fólie. Používá se k výrobě krycích plachet na kontejnery, vagony atd.

- PVC fólie o hmotnosti 630g/m2 - lakovaná fólie. Používá se k výrobě autoplachet, reklamních plachet. Možnost potisku. V nehořlavé úpravě je ideální pro výrobu plachet na zakrytí hal. Mnohaletá životnost, vysoká kvalita

- PVC fólie o hmotnosti 900g/m2 - nejodolnější lakovaná fólie. Používá se k výrobě autoplachet a v nehořlavé úpravě k zakrytí hal atd. Mnohaletá životnost, nejvyšší kvalita

- PVC fólie CRYSTAL síly 0,5 mm - čirá naprosto průhledná fólie s vysokou životností a vysokou kvalitou. Vyrábí se z měkčeného transparentního PVC. Používá se k výrobě předělovacích stěn do výrobních hal, na pergoly nebo zahrádky.

- PVC fólie CRYSTAL síly 1 mm - silnější varianta čiré naprosto průhledné fólie s vysokou životností a vysokou kvalitou. Vyrábí se z měkčeného transparentního PVC. Používá se k výrobě předělovacích stěn do výrobních hal, na pergoly nebo zahrádky.


Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Krycí plachty a fólie vyraběné na zakázkuObchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Používejte kašírované fólie a speciální plachty, budete překvapeni jejími vlastnostmi a životností.

Použití fólie:
- univerzální zakrývací plachty
- přístřešky a fólníky
- zakrývací bazénové plachty
- reklamní plachty

Fólie chrání před:
- povětrnostními vlivy
- mechanickým poškozením


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu