Dílenské závěsy a zástěnyVyrábíme dílenské závěsy a předěly dle rozměrů zadaných zákazníkem. Na výrobu používáme širokou škálu materiálů nejvyšší kvality.

Závěsné systémy jsou vytvořeny jako stavebnice a proto je možné vytvořit závěsy jakékoliv délky a výšky.

- Závěsné systémy pro lehké plachty jsou tvořeny závěsy buď s pevným nebo rozebíratelným okem, které se pomocí nýtů přichytí na plachtu. Závěsy je pak možno navléknout na tyč či lanko.
- Závěsné systémy pro těžké plachty jsou konstruovány jako stavebnice. Je tvořena držáky k uchycení na strop nebo stěnu. Držáky prochází kolejnice vytvořena z C-profilu. Do kolejnice se vkládá ložiskový jezdec na který se pomocí karabinek věší plachta.

Fólie používané na výrobu závěsů:
PVC plachty: Je to materiál vzniklý ve velké většině poplastováním textilie v různých pevnostech vrstvou PVC v široké škále barevných odstínů..

- PVC fólie o hmotnosti 550g/m2 - odlehčená nelakovaná fólie. Možnost verze transparent

- PVC fólie o hmotnosti 630g/m2 - lakovaná fólie. Možnost nehořlavé úpravy. Mnohaletá životnost, vysoká kvalita

- PVC fólie o hmotnosti 900g/m2 - nejodolnější lakovaná fólie. Možnost nehořlavé úpravy. Mnohaletá životnost, nejvyšší kvalita

- PVC fólie CRYSTAL síly 0,5 mm - čirá naprosto průhledná fólie s vysokou životností a vysokou kvalitou. Vyrábí se z měkčeného transparentního PVC.


Kašírované LDPE fólie: Vyznačují se několikaletou životností, výbornou odolností proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

- LDPE fólie o hmotnosti 250g/m2 - nejsilnější a nejkvalitnější varianta LDPE fólie. Nejpoužívanější barevné varianty jsou stříbrná, modrá, zelená, bílá.


Termoizolační textile: snížená hořlavost

- Termoizolační textilie o hmostnosti 430g/m2 - složení: bavlna 50% /juta 50%. Barva - khaki. Vyznačuje se sníženou hořlavostí.Není impregnována proti vlhkosti. Tento materiál se používá pro výrobu závěsů do svářečských dílen, kotelen a na výrobu tepelně izolačních závěsů

Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Dílenské závěsy a zástěny, zakrytí pergolObchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény

Nejprodávanější fólie a plachty: Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu