Vnitřní fólie do bazénu


Bazénová vložka z PVC fólie

Bazénová vložka z PVC fólie

Dodáváme vložky do bazénu standartních rozměrů. Náhradní fólie pro nadzemní bazén slouží k výměně při poškození stávající fólie v bazénu. Vyrobena z měkčeného PVC v modré barvě. Odolná vůči mrazu.

Vyrábíme též vložky do bazénu nestandartních rozměrů. Na výrobu vnitřních bazénových fólií používáme PVC fólii s vnitřní PES mřížkou, která výrazně zvyšuje pevnost a životnost. Po zhotovení předem zaměřeného tvaru a rozměru se hotová fólie vloží do bazénu a za pomoci tlaku napouštěné vody se postupným tlakem usadí. Touto technologií lze izolovat bazény geometricky pravidelných tvarů bez vnitřních schodištť (např. tzv. vítkovické skruže, betonové bazény atd.).

Zhotovujeme vložky na hranaté, kulaté i oválné bazény.

Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, , Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.
Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Náhradní fólie do bazénu standartních rozměrů a výroba vnitřních fólií na zakázkuObchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu