Krycí sítě na bazény


Bazénové sítě na míru !

Bazénové sítě na míru !

Bazénové krycí sítě jsou šité z PE-HD materiálu s hustotou úpletu 1x1mm. Jsou velmi účinné pro zadržování hrubších nečistot padajících do bazénu, ke kterému se buďto upevňují pomocí šňůry kolem okraje bazénu, nebo se jednoduše vypínají pomocí stanových kolíků.Sítě na bazény (bazénové krycí sítě) vyrábíme na zakázku dle rozměru zadaného zákazníkem.

Všechny sítě mají zesíleny lemy kašírovanou fólií a opatřeny po obvodu kovovými oky pro snadné vypnutí sítě nad hladinou bazénu. Vyrábíme čtverce, obdélníky, ovály i kruhy.

Pro svou jednoduchou instalaci, manipulaci (plachty jsou velmi lehké) a vzdušnost jsou stále častěji využívány v "koupacím" období místo krycích plachet. Z hlediska údržby čistoty a stálé teploty vody v bazénu se velmi osvědčily v kombinaci s bazénovou solární bublinkovou plachtou (viz. Bazénová fólie solární - solární plachta).

Ceny tohoto zboží naleznete V Našem E-SHOPU


Nejprodávanější fólie a plachty:

Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solární fólie 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solární fólie 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solární fólie 360mic modrá - plachta - rozměr na přání, Solární fólie 360mic - černá - plachta - rozměr na přání, , Agro fólie UV stabilizovaná - rozměr na přání, Agro fólie UV metráž, Auto plachta, Krycí LD-PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólie 3,0m.

Kompletní sortiment fólií a plachet zakoupíte v naší prodejně přímo u výrobce, nebo si jej můžete objednat na internetu.


Krycí sítě na bazény -  Zakrývací bazénové sítě pro vás.

Krycí sítě na bazény - Zakrývací bazénové sítě pro vás.


Úvod Naše firma Bazénové fólie Jezírkové fólie Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamní plachty Fotogalerie Ke stažení Pracujte pro nás Auto plachty Stínící sítě Krycí plachty Plachty na pergolu Dílenské závěsy a zástěny Bazénové krycí plachty Bazénové solární plachty Bazénové krycí sítě Fólie Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Krycí sítě na bazény jsou výhodným řešením pro všechny bazény !

Krycí sítě na bazény - Zakrývací bazénové sítě pro vás.

Obchod, kde najdete fólie a plachty nejen pro vaše bazény


Související produkty:
- Bazénová fólie solární - solární plachta
- Bazénová fólie zakrývací - kašírovaná
- Jezírková fólie - zahradní jezírka

Související služby:
- Svařování fólií


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 494 372 632

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu